Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Buty robocze

BUTY WKŁADKA ANTYPRZEBICIOWA Półbuty NOSKIEM S3 47 07-MARRONE 47

121.00 zł

BUTY WKŁADKA ANTYPRZEBICIOWA Półbuty NOSKIEM S3 46 07-MARRONE 46

121.00 zł

BUTY WKŁADKA ANTYPRZEBICIOWA Półbuty NOSKIEM S3 45 07-MARRONE 45

121.00 zł

BUTY WKŁADKA ANTYPRZEBICIOWA Półbuty NOSKIEM S3 44 07-MARRONE 44

121.00 zł

BUTY WKŁADKA ANTYPRZEBICIOWA Półbuty NOSKIEM S3 43 07-MARRONE 43

121.00 zł

Wybór butów roboczych może mieć znaczący wpływ na cały dzień pracy. Komfort noszenia, łatwość poruszania się i praktyczność przy wykonywaniu pracy są ważnymi funkcjami obuwia, które trzeba wziąć pod uwagę podczas zakupu.

Niezależnie od wykonywanej pracy, buty robocze powinny nadawać priorytet aspektom bezpieczeństwa, przy jednoczesnym pamiętaniu o stylu i innowacyjnych wzorach butów. Dostępna od najlepszych marek handlowych oferta butów roboczych obejmuje szeroką gamę butów, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość użytkowania.

Buty ochronne BHP - od profesjonalistów w sklepie BHP

W skład naszej oferty wchodzą wysokiej jakości buty robocze, które dzięki dużej różnorodności modeli sprawdzą się w rozmaitych warunkach i przy wykonywaniu zróżnicowanych zadań. W naszej ofercie znajdą Państwo trzewiki i półbuty, jak i wzmacniane sandały, obuwie gumowe oraz zimowe. Dzięki dużej różnorodności produktów znajdziecie Państwo idealne dla siebie obuwie BHP – na różne temperatury i chroniące przed zróżnicowanymi zagrożeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo również buty robocze damskie.

W naszym sklepie znajdą Państwo buty takich marek jak Urgent, Procera oraz Consorte, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować obuwie robocze z najwyższej półki.

Buty robocze antyprzebiciowe - bestseller obuwia BHP

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również szeroką gamę butów antyprzebiciowych. Buty antyprzebiciowe znajdują swoje szerokie zastosowanie nie tylko w pracy fachowców, ale również w rękach użytkownika przy różnego rodzaju pracach domowych. Dzięki zastosowaniu metalowych podnosków, oferowane przez nas obuwie antyprzebiciowe sprawia, że jest ono zdecydowanym numerem 1 wśród wybieranych kategorii przebiciowych butów.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.