Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Pistolety do kleju i kleje

KLEJ DO PISTOLETU NA GORĄCO WKŁADY 11mm 10szt MOC KOMPLET KLEJ 11MM 10SZT

9.00 zł

KLEJ do PISTOLETU na GORĄCO WKŁADY 11 mm 10 SZTUK! KOMPLET KLEJ 11 10SZT

10.00 zł

PISTOLET DO KLEJU NA GORĄCO 7mm 15W+2 METRY WKŁAD KOMPLET PISTOLET 7MM KLEJ 2M

13.00 zł

PISTOLET DO KLEJU NA GORĄCO 11mm 60W+2 METRY WKŁAD KOMPLET PISTOLET 11 KLEJ 2M

20.79 zł 20.79 zł

WKŁADY KLEJ WKŁAD KLEJOWY LASKI 20cm 11,2mm 50 szt KOMPLET KLEJ 11MM 50SZT

36.00 zł

Pistolety do kleju dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego narzedziswiat.pl charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Do każdego zakupu dołączamy instrukcję obsługi, aby każdy użytkownik pistoletu do kleju mógł w odpowiedzialny sposób wykorzystywać go zgodnie z przeznaczeniem. Ponadto w zestawie znajduje się także certyfikat bezpieczeństwa.

Klej na gorąco – niezastąpiony gadżet majsterkowicza i artysty

Pistolet do kleju jest wszechstronnym przyrządem umożliwiającym sprawne połączenie fragmentów różnych struktur. Pełni funkcję aplikatora do kleju. Jego działanie polega na rozgrzewaniu klejów termoplastycznych za pomocą wbudowanej grzałki. Kleje te, pod wpływem ciepła ulegają stopieniu, stając się uniwersalnym spoiwem. Cechą wyróżniającą klej na gorąco jest jego wielozadaniowość. Doskonale sprawdzi się podczas łączenia takich faktur jak kartony, tkaniny, szkło, skóra, metale, ceramika, kompozycje kwiatowe czy plastik. Fachowcy docenią jego przydatność w trakcie układania przewodów elektrycznych, natomiast artyści za pomoc w tworzeniu dekoracji.

Oferowane przez nas pistolety do klejenia na gorąco są ergonomiczne, poręczne i proste w obsłudze. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze pistoletów do kleju, ich obsługa nie jest uciążliwa ani męcząca.

Jak wybrać odpowiedni pistolet do kleju?

Wybierając model dopasowany do naszych potrzeb należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych cech produktu.

  •       Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo. Konstrukcja pistoletu powinna przeciwdziałać potencjalnym wypadkom i urazom. Gorący klej może spowodować nieprzyjemne poparzenia, dlatego też należy zwrócić uwagę choćby na to czy pistolet na klej jest wyposażony w specjalną podstawkę oraz czy kabel zasilający jest wystarczająco długi i gruby.
  •       Zastosowanie pistoletów do klejenia na gorąco jest bardzo szerokie. Dlatego też dobór wkładów zawierających klej termotopliwy należy uzależnić od ich przeznaczenia. Jeśli nie są Państwo pewni, który wybrać, najlepiej zdecydować się na uniwersalny klej na gorąco. Wkłady będą zawierać wówczas przeźroczyste, bezwonne spoiwo. W przypadku stosowania pistoletu do celów dekoracyjnych, dobrym pomysłem może okazać się zakup kolorowego kleju na gorąco. Poza funkcją praktyczną pełni on także rolę ozdoby.Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.