Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Szpachle

SZPACHLA NIERDZEWNA FASADOWA GIPSU 220mm SZEROKA O-123622-2KP

22.00 zł

Kielnia sztukatorska 80x110 nierdzewna 08-33142

27.00 zł

Kielnia sztukatorska 50x100 nierdzewna 08-33140

26.00 zł

Kielnia sztukatorska 60x100 nierdzewna 08-33141

25.00 zł

ZESTAW SZPACHELKA 4szt budowlana malarska szpachla KOMPLET SZPACHELKA S-LINE 4SZT

36.00 zł

SZPACHELKA 4 szt Miseczka gumowa do gipsu gładzi KOMPLET SZPACHELKA 4SZT+POJEMNIK

26.00 zł

Szpachle to nieduże, poręczne narzędzia do szpachlowania, czyli nakładania i rozcierania mas szpachlowych. Szpachle należą do podstawowego wyposażenia profesjonalnych ekip budowlano – remontowych, lecz z powodzeniem mogą być stosowane również przez majsterkowiczów – amatorów. Szpachle umożliwiają wygładzenie ścian, wypełnienie ubytków w tynku czy też oczyszczenie powierzchni z zanieczyszczeń. Na rynku dostępnych jest wiele typów szpachli różniących się kształtem, wielkością i zastosowaniem, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w kilka różnych rodzajów tego narzędzia, by szpachlowanie przebiegło sprawnie i komfortowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem szpachli dostępnych w narzedziswiat.pl!

Najpopularniejsze typy szpachli

Nakładanie gładzi to niełatwe zadanie wymagające skupienia i precyzji. Wybierając odpowiedni rodzaj szpachli można w znacznym stopniu usprawnić remont. Przedstawiamy Państwu popularne typy narzędzi do szpachlowania.

Kielnie sztukatorskiekielnie przeznaczone do precyzyjnego nakładania gładzi w miejscach o ograniczonej dostępności. Poza branżą budowlaną, stosuje się je także w branży artystycznej, np. w trakcie tworzenia płaskorzeźb i ornamentów na elewacjach budynków.

Szpachle „japonki” – wyjątkowo elastyczne szpachle do gładzi. Z uwagi na wąską rękojeść nie sposób ich pomylić z innymi. Doskonale sprawdzają się w trakcie precyzyjnych prac, np. podczas wygładzania narożników.

Szpachle do silikonuszpachle wykonane z tworzywa sztucznego, wykorzystywane w trakcie tworzenia i usuwania uszczelnień oraz prac glazurniczych. Umożliwiają nałożenie odpowiedniej warstwy silikonu i wypełnienie nim szczelin.

Szpachle fasadoweszpachle o szerokim, lecz krótkim ostrzu osadzonym w drewnianej lub wykonanej z tworzywa sztucznego rączce. Pozwalają na komfortowe i równe nałożenie gładzi na płaskich powierzchniach.

Najlepsze szpachle tylko w narzedziswiat.pl!

W sklepie internetowym narzedziswiat.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokogatunkowych szpachli różnego rodzaju. Oferujemy Państwu m.in. kielnie sztukatorskie, szpachle „japonki”, szpachle do silikonu, szpachle fasadowe oraz całe zestawy narzędzi do szpachlowania. Znaczna większość szpachli dostępnym w naszym sklepie wykonana jest z metali wysoko odpornych na korozję, dzięki czemu będziecie Państwo mogli cieszyć się ich użytkowaniem przez długie lata.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.