Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

do Gazu

PALNIK GAZOWY LUTLAMPA ZAPŁON AUTO +GAZ DO GRILLA KOMPLET PALNIK+GAZ

40.59 zł

WĄŻ DO GAZU Propan REDUKTOR GAZOWY Z MANOM OPASKI KOMPLET DO GAZU WĄŻ REDU OPASKI

48.00 zł

Instalacje gazowe są popularnym rozwiązaniem wykorzystywanym do ogrzewania mieszkań i zasilania niektórych urządzeń AGD, takich jak np. kuchenki gazowe. Obok instalacji wodno – kanalizacyjnych i elektrycznych, to właśnie instalacje gazowe są najczęściej montowanymi zespołami w domach i mieszkaniach wielu z nas. Z uwagi na niebezpieczny charakter gazu propan butan, szczególnie ważne jest zapewnienie rozwiązań o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Instalacje gazowe przede wszystkim powinna cechować szczelność, dlatego konieczne jest zastosowanie wysokogatunkowych produktów spełniających niezbędne normy bezpieczeństwa.

Jaki powinien być prawidłowy wąż do gazu?

Przewód gazowy to funkcjonalny przedmiot, wykorzystywany najczęściej do podłączania kuchenek gazowych do sieci gazowej. W gospodarstwach domowych często stosuje się go do łączenia kuchenek z butlami zawierającymi gaz propan butan. Podczas zakupu węża do gazu przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego jakość, tak by zbudowana w oparciu o niego instalacja była solidna i bezpieczna. Istotne jest by jakość węża była potwierdzona przez odpowiednie certyfikaty wydane przez stosowne instytucje. To właśnie dzięki nim możemy być pewni, że przewody gazowe zostały wykonane w trosce o nasze bezpieczeństwo.

Jakie korzyści wiążą się z zastosowaniem węża elastycznego do gazu?

Popularnym i często rekomendowanym rozwiązaniem doprowadzenia gazu do kuchenek jest wąż elastyczny do gazu. Dzięki niemu w prosty sposób można stworzyć solidne połączenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Giętki przewód gazowy można bez większych problemów zainstalować w trudnodostępnych miejscach, np. za szafkami kuchennymi. Aspektem, na który należy zwrócić szczególną uwagę decydując się na to rozwiązanie jest trwałość wybranego węża elastycznego do gazu. Powinien być on dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami wynikającymi z manewrowania przewodem gazowym w trakcie montażu.

W naszym sklepie internetowym dostępne są trzywarstwowe, elastyczne węże do gazu propan butan w zbrojeniu poliestrowym. Rozwiązanie to sprawia, że przewody są wyjątkowo odporne na rozerwanie i inne uszkodzenia. Bazując na specjalnej technologii, węże dostępne w naszym sklepie wykonano z specjalistycznych komponentów PCV i różnych rodzajów kauczuku, dzięki czemu doskonale sprawdzają się one podczas montażu instalacji gazowych.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.