Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Żyłki tnące

Żyłka TNĄCA Gwiazda 2,7mm DO KOSY PODKASZARKI 50m 16-ZRG27050K

16.00 zł

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą żyłek tnących dostępnych w sklepie internetowym narzedziswiat.pl. Równo przycięty trawnik jest niewątpliwą ozdobą ogrodu. Efekt ten w prosty sposób można uzyskać wykorzystując żyłki do kosiarki dostępne w naszym sklepie.

Szeroki asortyment produktów dostępnych w narzedziswiat.pl obejmuje zarówno żyłki do kosy okrągłe, jak i kwadratowe. Co więcej, oferowane przez nas żyłki tnące cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale radzą sobie nawet z chwastami o twardych łodygach. Zapraszamy!

Żyłki do kosy, kosiarki, podkaszarki

Do elektronarzędzi przeznaczonych do koszenia trawnika zaliczamy kosy, kosiarki i podkaszarki. Ich funkcjonalność byłaby jednak wątpliwa, gdyby nie praktyczne żyłki tnące. To one, wirując z dużą prędkością tną trawę, efektem czego jest pięknie wyrównany trawnik.

Szeroki wybór żyłek tnących obejmuje żyłki o różnorakim przekroju i wytrzymałości. Warto jednak inwestować wyłącznie w żyłki tnące wysokiej jakości, które nie zerwą się w trakcie pracy, oszczędzając nasz czas i nerwy.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.