Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Pneumatyka


Pneumatyka jest nauką zajmującą się praktycznym wykorzystaniem sprężonego powietrza. W wielu warsztatach przemysłowych i usługowych powszechnie stosowane są różnorakie narzędzia pneumatyczne, znacząco poprawiające komfort i czas pracy użytkowników. Z wielu narzędzi pneumatycznych chętnie korzystają także majsterkowicze hobbystycznie wykonujący drobne prace w gospodarstwach domowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem akcesoriów pneumatycznych dostępnych w sklepie internetowym narzedziswiat.pl!

Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne od dawna cieszą się uznaniem doświadczonych specjalistów pracujących w warsztatach i zakładach przemysłowych. Wielu profesjonalistów z chęcią sięga m.in. po nitownice pneumatyczne, za pomocą których w prosty i komfortowy sposób można stworzyć trwałe połączenie nitowe. Kolejnym popularnym narzędziem są pistolety pneumatyczne do przedmuchiwania sprężonym powietrzem. Za ich pomocą szybko i sprawnie można oczyścić blat w warsztacie ze ścinek, wiórów, cieczy oraz innych zabrudzeń i odpadów produkcyjnych. W warsztatach i zakładach przemysłowych powszechnie korzysta się również z wiertarek i wkrętarek pneumatycznych. Z uwagi na budowę, narzędzia te nie przegrzewają się, dzięki czemu są bezpieczne i trwałe. Co więcej, w porównaniu z klasycznymi modelami, wiertarki pneumatyczne są lżejsze i bardziej wygodne w użyciu. Spośród szerokiej gamy narzędzi pneumatycznych warto także wyróżnić akcesoria takie jak klucze do kół, złączki, zawory, węże, siłowniki, końcówki, sprężyny i przewody pneumatyczne.

Niezawodne klucze pneumatyczne

Spośród szerokiego asortymentu narzędzi pneumatycznych warto wyróżnić klucze pneumatyczne. Są to profesjonalne narzędzia popularnie stosowane w wielu renomowanych warsztatach samochodowych. Pneumatyczne klucze do kół wyróżniają się niewielką ilością siły jakiej potrzebuje użytkownik by odkręcić lub dokręcić śrubę, dzięki czemu są one wygodne i proste w użytkowaniu. Co więcej, inwestując w solidny model klucza, charakteryzujący się odpornością na drgania i niską emisją hałasu, zyskujemy gwarancję, że nawet długotrwała praca nie będzie stanowić problemu.

Na halach produkcyjnych równie często wykorzystuje się mocniejsze klucze pneumatyczne udarowe, z dodatkowo wbudowaną sprężarką. Jest to bardziej zaawansowana wersja narzędzia, która ze względu na znaczny ciężar i ograniczoną mobilność polecana jest specjalistycznym zakładom produkcyjnym.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 60554 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/clients/client0/web1/web/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/FileCache.php on line 254