Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Klucze

Klucze płasko-oczkowe płachta 17el 6-22mm KD10933

118.00 zł

KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" 1200Nm KD1432

202.00 zł

KLUCZE PŁACHTA OCZKOWE 12EL 6-32MM KD10927

71.00 zł

KLUCZ SZWED NASTAWNY CĘGI SZCZYPCE ZESTAW 3szt SFX17208+SFX17210+SFX17212

71.00 zł

Klucze warsztatowe to jedne z najpopularniejszych narzędzi ręcznych. Stanowią wyposażenie zestawu narzędzi każdego profesjonalnego fachowca. Ich funkcjonalność bez wątpienia zostanie doceniona także w gospodarstwach domowych w trakcie przeprowadzania drobnych napraw lub remontów.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wysokogatunkowe klucze warsztatowe w przystępnych cenach. Oferujemy Państwu klucze płaskie, szczypce nastawne, klucze nasadowe, klucze imbusowe i klucze dynamometryczne. Asortyment narzedziswiat.pl obejmuje także zestawy kluczy i nasadek, dostępne w komplecie z  walizką, ułatwiającą transport narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kluczy naszego sklepu internetowego.

Klucze warsztatowe – które wybrać?

Klucze warsztatowe to praktyczne narzędzia przeznaczone do przykręcania i odkręcania śrub i nakrętek. Na rynku dostępna jest cała gama różnych typów kluczy, różniących się nie tylko rozmiarem, lecz przede wszystkim zastosowaniem. Wyróżniamy:

  •       Klucze płaskie – tradycyjne klucze warsztatowe z sześciokątną głowicą. Są spotykane w każdym warsztacie. Na rynku dostępne są klucze płaskie jedno- i dwustronne.
  •       Klucze nasadowe – popularne narzędzia, zbudowane z trzpienia i (często wymiennej) nasadki. W sprzedaży zazwyczaj dostępne są zestawy kluczy nasadowych, w skład których wchodzą nasadki w wielu rozmiarach, trzpień oraz nierzadko grzechotka, czyli typ klucza umożliwiający dokręcanie lub odkręcanie śruby bez konieczności zmiany położenia klucza względem śruby.
  •       Klucze regulowane, np. szczypce nastawne, klucze samozaciskowe, klucze nastawne hydrauliczne, żabki klucze o regulowanym rozstawie szczęk. Ten typ kluczy można dopasować do pracy z nakrętkami różnej średnicy.
  •       Klucze z zagłębieniem na trzpień, w tym klucze imbusowe – Klucze imbusowe przeznaczone do wkręcania i wykręcania nakrętek z łbami imbusowymi. Są praktycznym rozwiązaniem w miejscach, gdzie w pobliżu śruby nie ma wystarczająco dużo miejsca na manewr innym typem klucza.
  •       Klucze dynamometryczne – umożliwiają pomiar siły dokręcania śrub, zabezpieczając je przed zerwaniem.
  •       Wykrętaki – niezwykle pomocne narzędzia pozwalające na wykręcanie zerwanych śrub.

Wyposaż swój warsztat w zestaw kluczy!

Sklep internetowy narzedziswiat.pl oferuje Państwu bogaty wybór kluczy warszatowych. Produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością, dzięki zastosowaniu dopasowanych materiałów. Znajdziecie u nas klucze sprzedawane pojedynczo, ale również profesjonalne zestawy kluczy. Asortyment naszego sklepu bez wątpienia zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów!

 Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.