Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Frezy


Frezy to przyrządy skrawające przeznaczone do kształtowanie powierzchni i elementów wykonanych z różnego rodzaju tworzyw. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy frezy do drewna i frezy do metalu. Za pomocą frezów można także obrabiać elementy wykonane z tworzyw sztucznych. Na rynku dostępnych jest wiele typów frezów różniących się kształtem, geometrią ostrzy i materiałem, z którego są wykonane. Spośród nich wyróżniamy frezy ręczne i frezy do frezarki. Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem frezów sklepu narzedziswiat.pl!

Frezy do drewna i frezy do metalu

Kompletując zestaw narzędzi przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zastosowanie przyrządów, w które inwestujemy. Wykorzystywanie narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem gwarantuje dużą ich żywotność i bezawaryjność. Także dokonując zakupu frezów, w pierwszej kolejności należy zastanowić się jaki typ materiału będzie nimi obrabiany. Przemyślane decyzje sprawią, że skompletowany zestaw frezów będzie nam służył niezawodnie przez lata.

Frezy do drewna to szeroka grupa frezów przeznaczonych do obrabiania różnego typu drewna, a także materiałów drewnopodobnych, laminatów, płyt wiórowych, sklejki, itp. Dokonując wyboru frezu koniecznie należy uwzględnić typ obrabiarki, z którą będzie on współpracował. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w profesjonalny zestaw frezów do drewna, które pozwolą nam na szybkie i komfortowe wykonanie nacięć i otworów jakich potrzebujemy.

Frezy do metalu są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów odpornych na wysokie temperatury, które powstają w trakcie ich stosowania. Na rynku powszechnie spotykane są frezy z węglika spiekanego i stali szybkotnącej HSS, choć do ich produkcji stosuje się także inne materiały. Popularnie wykorzystywane są zarówno frezy trzpieniowe, jak i nasadzane.

Rodzaje frezów dostępnych w narzedziswiat.pl

Frezy do drewna są niezbędnym ekwipunkiem każdego profesjonalnego stolarza. W branży budowlano – remontowej równie często stosuje się frezy do metalu. W sklepie internetowym narzedziswiat.pl znajdziecie Państwo wysokiej jakości zestawy frezów do drewna w przystępnej cenie. Ponadto oferujemy Państwu komplety frezów przeznaczonych do pracy z elektronarzędziami lub jako narzędzia ręczne z rączką dostępną w zestawie. Asortyment naszego sklepu obejmuje także frezy ręczne do płytek. Gorąco zachęcamy do zakupów.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.