Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Zszywacze i zszywki

ZSZYWKI 4000szt stolarskie Tapicerskie typ 53 NEW KOMPLET ZSZYWKI 4000

7.37 zł 7.37 zł

ZSZYWACZ TAPICERSKI Taker Metalowy100 zszywek S23920

20.79 zł 20.79 zł

ZSZYWACZ TAPICERSKI Taker Metalowy + 10100 Zszywek KOMPLET ZSZYWACZ+ZSZYWKI 10100

36.78 zł 36.78 zł

Zszywacz MŁOTKOWY Ręczny TAKER Dekarski 2000 zszyw KOMPLET ZSZYWACZ MŁOTK 2000ZSZYW

57.00 zł

Zszywacze do popularne narzędzia ręczne przeznaczone do łączenia różnorakich elementów za pomocą zszywek. Zszywacze można spotkać w niemal każdym gospodarstwie domowym pod postacią np. zszywacza do papieru. Należą one także do podstawowego wyposażenia każdego biura. Zszywacze biurowe pozwalają na szybkie i estetyczne połączenie pliku kartek, a rozszywacze biurowe na ich rozdzielenie.

Zszywacze ręczne to także podstawowe narzędzie pracy wielu fachowców. Tapicerzy wykorzystują zszywacze tapicerskie do obijania mebli tkaninami, a artyści za pomocą zszywaczy mocują płótno na blejtramach. Zszywacze wykorzystywane są także do montowania folii izolacyjnych, paroizolacji i dywanów. Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zszywaczy i zszywek sklepu internetowego narzedziswiat.pl!

Zszywacze i rozszywacze

Zszywacze ręczne to praktyczne narzędzia wykorzystywane do scalania takich materiałów jak papier, karton, tekstylia, folia, papa i nie tylko. Na rynku dostępne są zszywacze ręczne w postaci pistoletów na zszywki oraz zszywaczy młotkowych. Te pierwsze to popularne zszywacze tapicerskie, wykorzystywane nie tylko w warsztatach tapicerskich, lecz również podczas wielu prac plastycznych i naprawczych. Młotki zszywające to z kolei przydatne na budowie narzędzie, stosowane np. do mocowania papy na dachach. Wszystkie typy zszywaczy ręcznych są wyposażone w specjalne magazynki na zszywki, dzięki czemu przez długi czas można wykonywać pracę bez konieczności uzupełniania zszywek.

Rozszywacze pozwalają na szybkie i bezpieczne usunięcie zszywek, nie niszcząc przy tym materiału, który spinały. Popularnie stosowane są w tapicerstwie, biurach, urzędach i punktach ksero.

Zszywki to niepozorne akcesoria, bez których zszywacze byłyby bezwartościowe. W zależności od przeznaczenia konieczny jest wybór zszywek odpowiedniego typu i wielkości. Parametrem, na który również należy zwrócić uwagę jest twardość zszywek, decydująca o ich wytrzymałości.

Zszywacze – uporządkuj swoją przestrzeń!

Bogata oferta sklepu internetowego narzedziswiat.pl obejmuje wysokogatunkowe zszywacze, rozszywacze i zszywki. Znajdziecie u nas zarówno pistolety na zszywki, jak i zszywacze młotkowe dostępne w konkurencyjnych cenach. Oferujemy Państwu także różnorakie rodzaje zszywek przeznaczone do użytku domowego i fachowego.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.