Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

do płyt gipsowych


Płyty kartonowo gipsowe są popularnym materiałem budowlanym. Do najczęstszych zastosowań płyt gipsowych należy budowa ścianek działowych oraz pokrywanie nimi ścian i sufitów budynków. Płyty kartonowo gipsowe na rynku dostępne są w postaci arkuszy w wielu grubościach do wyboru. Dostosowanie rozmiaru płyty do przeznaczonej dla niej funkcji oraz prawidłowy montaż płyt gk (gipsowo kartonowych) jest możliwy dzięki odpowiednim narzędziom budowlanym. W sklepie internetowym narzedziswiat.pl dostępny jest szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do płyt gipsowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Montaż płyt gipsowych – jakich narzędzi potrzebujesz?

Instalowanie płyt gipsowych w pomieszczeniach wymaga specjalnych narzędzi przeznaczonych do pracy z tego typu materiałem. Poniżej znajduje się opis najpotrzebniejszych przyrządów stosowanych np. w trakcie budowy ścian działowych z karton gipsu.

Zdzieraki do płyt gipsowych stosuje się w celu starannego wykończenia brzegów przeciętych płyt kartonowo gipsowych. Estetyczne wykończenie krawędzi płyt jest możliwe dzięki zastosowaniu tarnika i struga. Tarnik pozwala na szybkie wyrównanie brzegów płyty, natomiast strug umożliwia fazowanie płyty. Dzięki zdzierakom wyposażonym w tarnik i strug w prosty sposób można otrzymać równą krawędź przeciętej płyty.

Otwornice do karton gipsu pozwalają na wycięcie w płycie okrągłego otworu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie regulowaną otwornicę do karton gipsu, dzięki której można wyciąć otwór o wybranej średnicy. Otwornice stosuje się np. do wycinania otworów pod gniazdka czy puszki elektryczne.

Podnośniki do płyt gipsowych pozwalają na uniesienie płyt na wysokość kilku metrów. Urządzenia te znacząco ułatwiają np. montaż sufitów.

Zestawy do szpachlowania płyt gipsowych, na które składają się pace, szpachle i siatki ścierne pozwalają na precyzyjne nałożenie masy gipsowej na ścianę pokrytą karton gipsem. Odpowiedni dobór elementów przeznaczonych do szpachlowania płyt gipsowych pozwala na szybkie i precyzyjne łączenie płyt gk, dotarcie do trudno dostępnych zakamarków oraz uzyskanie gładkiej i estetycznej powierzchni ściany.

Piła do płyt kartonowo gipsowych jest niezbędnym narzędziem umożliwiającym przycięcie arkusza do odpowiednich rozmiarów. Długie ostrze pozwala na komfortową pracę nawet z grubymi płytami.

Wszystko co niezbędne w trakcie montażu płyt gipsowych znajdziesz w narzedziswiat.pl!

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wysokiej jakości narzędzia do płyt gipsowych. Przyrządy te docenią zarówno doświadczeni pracownicy ekip budowlano – remontowych, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w świecie majsterkowania. Oferujemy Państwu m.in. zdzieraki do płyt gipsowych, piły do płyt gk, otwornice do karton gipsu i rylce do gazobetonu. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.