Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Kultywatory


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kultywatorów dostępnych w sklepie internetowym narzedziswiat.pl. Szeroka gama produktów oferowanych przez nasz sklep obejmuje zarówno kultywatory ręczne, jak i glebogryzarki spalinowe. Wertykulatory do trawy to praktyczne narzędzia ogrodowe, z których korzystają specjaliści, zawodowo zajmujący się ogrodnictwem i szkółkarstwem. Jeśli Państwa trawnik potrzebuje wsparcia, kultywator jest narzędziem dla Was!

Kultywator ogrodowy – w trosce o Twój trawnik

Aeratory i kultywatory ogrodowe to niezastąpione narzędzia ogrodnicze przeznaczone do napowietrzania gleby. Drobne nakłucia trawnika zapewniają lepszą cyrkulację powietrza w glebie, co korzystnie wpływa na wzrost i tym samym wygląd trawy.

Wertykulację trawnika warto przeprowadzać regularnie, w szczególności wczesną wiosną, gdy gleba pod trawnikiem jest zbita po zimie.

Inwestując w rekultywator do trawny warto rozważyć zakup kultywatora ręcznego i spalinowego. Dużą zaletą kultywatorów ręcznych jest to, że można z nich korzystać wszędzie, niezależnie od dostępu do paliwa czy źródeł zasilania, natomiast narzędzia spalinowe znacząco skracają czas pracy w ogrodzie.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.