Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Wiertła

ZESTAW WIERTEŁ 6e WIERTŁO DO SZKŁA PŁYTEK CERAMIKI V06063

-20%
36.89 zł 29.51 zł

Wiertło HSS-G CO 5 3.50 02-22535

4.00 zł

WIERTŁO SDS + PLUS DO BETONU MURU 6 x110mm z widią J90611

3.63 zł 3.63 zł

WIERTŁO SDS+ PLUS do BETONU MURU 12x210 mm z widią J91221

8.12 zł 8.12 zł

Wiertła należą do najpopularniejszych akcesoriów przeznaczonych do pracy z elektronarzędziami. Stanowią wyposażenie każdej profesjonalnej ekipy budowlano – remontowej, jak również są stosowane przez amatorów, stawiających pierwsze kroki w świecie majsterkowania. Podstawowym kryterium podziału wierteł jest zróżnicowanie pod względem materiału, w którym zamierzamy wykonać otwór. Na rynku szeroko dostępne są np. wiertła do metalu, drewna, betonu, glazury i szkła. Dużą popularnością cieszą się także wiertła koronowe oraz wiertła stopniowe. Istotnym kryterium wyboru wiertła jest materiał z którego są wykonane. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wierteł sklepu narzedziswiat.pl.

Popularne typy wierteł

Najczęstszym kryterium, pod względem którego dokonujemy wyboru wiertła jest jego przeznaczenie. Kształt wiertła oraz materiał, z którego jest ono wykonane są uzależnione od typu materiału, w którym zamierzamy wykonać otwór. 

Wiertła do metalu – w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo popularne wiertła ze stali szybkotnącej HSS, zapewniające wysoką jakość szlifowania. Ponadto znajdziecie u nas wiertła kobaltowe o podwyższonej wytrzymałości, przeznaczone do wiercenia w takich materiałach jak stale szlachetne, żeliwa, staliwa. Oferujemy także wiertła tytanowe do metalu, zarówno klasyczne, jak i wiertła stopniowe o tytanizowanej powierzchni.

Wiertła do betonu – są to wiertła spiralne umożliwiające szybkie wiercenie w wybitnie twardych materiałach takich jak beton, cegła czy kamień. W naszym sklepie dostępne są wiertła SDS+ do betonu charakteryzujące się dużą żywotnością.

Wiertła do drewna – są to wiertła przeznaczone do wiercenia w drewnie, sklejce, płytach wiórowych i materiałach drewnopodobnych. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiertła kręte umożliwiające wykonywanie głębokich otworów, dzięki rowkom śrubowych, przez które usuwane są trociny. Oferujemy Wam także wiertła łopatkowe pozwalające na wykonanie otworów o dużych średnicach. Znajdziecie u nas także klasyczne wiertła spiralne do drewna.

Wiertła do szkła – są to wiertła przeznaczone do wiercenia w glazurze, szkle, ceramice, itp. Wiercenie w szkle wymaga zwiększonej ostrożności i precyzji. Oferujemy Państwu wiertła diamentowe i tytanowe przeznaczone do wykonywania otworów w materiałach szklanych.

Wiertła dla każdego profesjonalisty

Produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się dużą żywotnością, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów. Znajdziecie Państwo u nas wiertła do betonu, drewna, szkła, metalu, a także zestawy wierteł w przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wierteł sklepu internetowego narzedziswiat.pl!Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 60554 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/clients/client0/web1/web/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/FileCache.php on line 254