Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Poziomnice i łaty

Poziomica laserowa krzyżowa automatyczna KD10309

164.00 zł

KĄTOWNIK STOLARSKI 300 Z POZIOMICĄ LIBELKĄ Zestaw KĄTOWNIK Z POZIOMICA

40.00 zł

Poziomica (regionalnie określana jako waserwaga) jest to narzędzie pomiarowe wykorzystywane do wyznaczania pionów i poziomów. Stosowana jest głównie w branży budowlano – remontowej, lecz również w przemyśle, np. podczas regulacji poziomowości maszyn. 

Poziomica – symbol profesjonalisty

Poziomica jest wyposażona w jeden lub kilka libelli rurkowych, które wykorzystując grawitację umożliwiają wyznaczenie równych powierzchni. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów poziomicpoziomice drewniane, metalowe, wężowe, laswerowe, podłużne i kątowe. Przyrządy te, w zależności od jakości wykonania, charakteryzują się różnym poziomem dokładności. Na precyzyjność wskazywania pionu i poziomu wpływ mają takie czynniki jak jakość osadzenia poziomicy, zastosowane materiały, długość narzędzia pomiarowego oraz przewaga libelli, czyli współczynnik definiujący wartość kątową pojedynczej działki libelli. Wybierając poziomicę koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jej długość. Na rynku dostępne są poziomice o różnych długościach, przeznaczone do różnorakich celów. Krótsze poziomice znajdują zastosowanie w trakcie prac wykończeniowych (montaż parapetów, przyklejanie lustra w łazience, montaż ościeżnic drzwiowych). Dłuższe poziomice bez wątpienia sprawdzą się w trakcie prac murarskich (prace betoniarskie, wyznaczanie pionowości ścian).

Poziomica budowlana? Mamy to!

Poziomica bez wątpienia jest jednym z najpotrzebniejszych narzędzi każdego fachowca. W sklepie internetowym narzedziswiat.pl znajdziecie Państwo bogatą ofertę klasycznych poziomic budowlanych, jak również poziomice kątowe. Produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzuje precyzja wykonania oraz korzystna cena. Znajdziecie u nas Państwo wysokoodporne na uszkodzenia poziomice podłużne, dostępne w wielu wariantach długościowych do wyboru. Ponadto, oferujemy Państwu specjalistyczne poziomice dla elektryków. Ich budowa umożliwia fachowe wyznaczenie odległości między gniazdkami. Znajdziecie u nas także poziomice kątowe, których funkcjonalność docenicie w trakcie budowy altan, ogrodzeń czy słupków. Poziomice te są wyposażone w magnesy, dzięki czemu doskonale współpracują z metalowymi konstrukcjami, takimi jak np. rusztowania. Dzięki trzem libellom cechuje je wysoki poziom dokładności wyznaczania poziomości płaszczyzn, a dzięki możliwości złożenia zajmują mało miejsca, są proste w transporcie i odporne na uszkodzenia. A może to czego Wam potrzeba to poziomica brelok? Ją także znajdziecie w narzedziswiat.pl!Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.