Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Piły i brzeszczoty


Piły ręczne i spalinowe są jednymi z najpopularniejszych narzędzi stosowanych zarówno na terenach budowy, jak i w gospodarstwach domowych. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie. Są pomocne w trakcie przystrzygania krzewów i drzew owocowych, przycinania płyt kartonowo - gipsowych czy wykrawania bloczków z betonu komórkowego. 

Piły i brzeszczoty – jak wybrać odpowiedni model?

Jak wybrać odpowiednią piłę? To pytanie może być kłopotliwe dla wielu z nas. Przede wszystkim należy ustalić do jakich celów będzie wykorzystywana. Piła do metalu znacząco różni się od piły do drewna czy piły do cięcia betonu. Na pierwszy rzut oka różnice są widoczne w kształcie i długości ostrza oraz wielkości zębów. Piły różnią się jednak również twardością materiałów z których są wykonane. Każdy rodzaj piły posiada charakterystyczne wyróżniki, dostosowane do przeznaczenia piły. Najtwardsze brzeszczoty posiadają piły do metalu, piły do gazobetonu cechują się wyjątkowo długim ostrzem, natomiast piły do płyt kartonowo-gipsowych wyposażone są w grube i sztywne ostrza. Wybierając piłę do drewna warto zwrócić uwagę na ilość i wielkość zębów na ostrzu. Piła z większą liczbą drobniejszych zębów pozwoli na uzyskanie równiejszego cięcia niż piła o mniejszej liczbie dużych zębów. Ta z kolei będzie niezawodna w trakcie wykonywania zgrubnych cięć. W wyjątkowych sytuacjach warto sięgnąć po pilarkę spalinową. Elektronarzędzie to pozwoli na szybszą i efektywniejszą pracę oraz zaoszczędzenie cennego czasu.

Najlepsze piły ręczne w narzedziswiat.pl

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo wiele modeli pił ręcznych, a także pilarki spalinowe i szeroką gamę brzeszczotów, czyli wymiennych części tnących piły. Oferujemy wysokogatunkowe piły do cięcia drewna, piły do metalu oraz piły do gazobetonu. Znajdziecie u nas także piły do czopowania, piły do płyt kartonowo – gipsowych i profesjonalne ukośnice. Szeroki wybór pił jest uzupełniony o brzeszczoty.

Produkty dostępne w narzedziswiat.pl charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz troska o Państwa bezpieczeństwo. Znajdziecie u nas piły wyposażone w specjalne, ergonomiczne uchwyty, chroniące przed przypadkowym zranieniem. Wiele modeli pił ręcznych dostępnych w naszym sklepie posiada uchwyty pokryte antypoślizgową gumą, wszystko to by zadbać o komfort i bezpieczeństwo Państwa pracy.Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.