Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Ołówki

OŁÓWEK MURARSKI BUDOWLANY ZIELONY OŁÓWKI 50szt 250 KOMPLET OŁÓWEK ZIELONY 50SZT

73.80 zł

OŁÓWEK stolarski czerwony 25cm ciesielski HB 50szt KOMPLET OŁÓWEK CZERW 50SZT

81.00 zł

OŁÓWEK Kredka 12szt Dwustronna 2 Kolorowa 17,5cm KOMPLET OŁÓWEK 2STRONNY 12SZT

15.00 zł

OŁÓWEK stolarski czerwony 25cm ciesielski HB 10szt KOMPLET OŁÓWEK CZERW 10SZT

16.00 zł

OŁÓWEK STOLARSKI PROSTOKĄTNY NATURALNY MOCNY 240MM KOMPLET OŁÓWEK NATURAL 10SZT

20.00 zł

OŁÓWEK STOLARSKI PROSTOKĄTNY BIAŁY BUDOWLANY 250MM KOMPLET OŁÓWEK BIAŁY 10SZT

20.00 zł

OŁÓWEK MURARSKI BUDOWLANY ZIELONY OŁÓWKI 10szt 250 KOMPLET OŁÓWEK ZIELONY 10SZT

20.00 zł

Ołówki należą do podstawowego ekwipunku każdego artysty. Nie każdy o tym wie, lecz większość obrazów to najpierw szkice sporządzone ołówkiem na płótnie. Ciekawostką jest to, że wielu artystów używa czerwonego ołówka zamiast klasycznego. Akcesoria te są także niezastąpione w wielu pracach warsztatowych. Korzystając z profesjonalnego ołówka można szybko sporządzić szkic, na podstawie którego następnie zrealizujemy projekt. Ołówki są niezawodnymi narzędziami dla stolarzy, cieśli, dekarzy i ekip remontowo – budowlanych. Ich funkcjonalność doceni każdy pracownik zajmujący się wykończeniem wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem ołówków sklepu internetowego narzedziswiat.pl!

Ołówki mimo, że szare sprawią, że Twój świat stanie się kolorowy!

Ołówki to praktyczne narzędzie przeznaczone do pisania nie tylko na papierze, lecz również na drewnie. Dzięki temu na rynku dostępnych jest wiele rodzajów profesjonalnych ołówków dedykowanych dla specjalistów z wielu dziedzin. Wyróżniamy m.in. ołówki stolarskie, ołówki murarskie, ołówki budowlane i ołówki do szkicowania.

Ołówki występują w wielu wariantach twardościowych – od 9H do 9B. Ołówki miękkie oznaczamy symbolem „B”. Im bardziej miękki jest dany ołówek tym wyższą cyfrą jest to zaznaczone. Tak więc ołówek 6B jest bardziej miękki niż 5B. Ślad ołówka miękkiego, w odróżnieniu od twardego, jest grubszy i ciemniejszy oraz bardziej podatny na rozcieranie. Ołówki twarde oznaczamy symbolem „H”. Są one popularnie stosowane podczas wykonywania rysunków technicznych, natomiast miękkie do użytku artystycznego.

Ołówek – gadżet każdego artysty i majsterkowicza

W sklepie internetowym narzedziswiat.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór ołówków zarówno miękkich, jak i twardych. Oferta naszego sklepu obejmuje ołówki stolarskie, ołówki murarskie i rysiki traserskie. Znajdziecie u nas ołówki klasyczne, jak i automatyczne. Ponadto oferujemy Państwu wysokogatunkowe kompasy do rysowania, zapasowy grafit do ołówków automatycznych oraz zestawy ołówków woskowych. Produkty dostępne w naszym sklepie cechują wysoka jakość oraz konkurencyjna cena, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów – amatorów. Sprawdź i przekonaj się sam!Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.