Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Śrubokręty

Zestaw śrubokrętów i bitów 75el. KD10904

85.00 zł

ZESTAW ŚRUBOKRĘTÓW 8EL KD10908

16.00 zł

Zestaw śrubokrętów 2el KD10160

10.00 zł

WKRĘTAKI 9 szt. ŚRUBOKRĘT MOCNY ZESTAW F92045

34.00 zł

WKRĘTAKI ELEKTRYCZNE IZOLOWANE + SZCZYPCE PREZENT KOMPLET WKRĘTAKI 5+SZCZYPCE4+PRÓBN

108.00 zł

WKRĘTAKI elektryczne izol. 1000V SZCZYPCE PREZENT KOMPLET WKRĘTAKI SZCZYPCE 11EL

97.05 zł 97.05 zł

WKRĘTAKI ELEKTRYCZNE 14el Szczypce Nóż PREZENT KOMPLET WKRĘTAKI SZCZYPCE NÓŻ 14EL

143.00 zł

Śrubokręt to popularne określenie narzędzia ręcznego o nazwie wkrętak. Wkrętaki należą do praktycznych narzędzi stosowanych zarówno przez profesjonalne ekipy remontowo – budowlane, jak również przez majsterkowiczów przeprowadzających drobne remonty domowe. Wkrętaki stosowane są do wkręcania i wykręcania wkrętów. Z ich pomocą możecie Państwo szybko i sprawnie skręcić meble, naprawić zepsute okulary czy wyregulować zawiasy w kuchennych szafkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem śrubokrętów dostępnych w narzedziswiat.pl!

Śrubokręty – zastosowanie, rodzaje

Tradycyjny wkrętak jest zbudowany z rękojeści, najczęściej wykonanej z tworzywa sztucznego, i stalowego grotu zakończonego odpowiednio ukształtowaną końcówką dopasowaną do kształtu nacięcia na łbie wkręta. Uwzględniając rozdzaj zakończenia grotu wkrętaka wyróżnia się śrubokręty płaskie, śrubokręty gwiazdkowe, śrubokręty krzyżakowe, a także torx, sześciokątne, kwadratowe i wiele innych.

Istnieje także wiele typów wkrętaków specjalistycznych. Należą do nich np. śrubokręty elektryczne. Narzędzia te z pewnością doceni każdy elektryk mający na co dzień kontakt z prądem elektrycznym. Wkrętaki elektryczne są dodatkowo izolowane, np. poprzez zastosowanie gumowej rękojeści, dzięki czemu stanowią skuteczną izolację przed napięciem sięgającym nawet do 1000V. Śrubokręty elektryczne posiadają różne typy zakończeń grotów i występują w wielu rozmiarach.

Kolejnym niestandardowym typem wkrętaków są wykrętaki przeznaczone do wyciągania zerwanych śrub. Te praktyczne narzędzia umożliwiają usunięcie gwintu zerwanej śruby w sytuacji gdy łeb śruby uległ zerwaniu i nie sposób jej odkręcić.

W zawodach wymagających wyjątkowej dokładności doskonale sprawdzą się wkrętaki precyzyjne. Wykonane z trwałych i odpornych na odkształcenia materiałów śrubokręty precyzyjne pozwalają na wkręcanie i wykręcanie małych wkrętów. Znajdują one zastosowanie w zawodach takich jak jubiler, zegarmistrz czy elektronik. Niektóre typy wkrętaków precyzyjnych wyposażone są w obrotową rękojeść znacznie ułatwiającą pracę.

Wkrętaki – wysoka jakość w przystępnej cenie

W sklepie internetowym narzedziswiat.pl dostępne są śrubokręty o zróżnicowanej długości grotów, dzięki czemu możecie Państwo dobrać model dopasowany do Waszych potrzeb. Oferujemy Państwu wysokiej jakości wkrętaki dostępne pojedynczo, jak również profesjonalne zestawy śrubokrętów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wysokogatunkowe śrubokręty elektryczne, śrubokręty udarowe, zestawy wkrętaków precyzyjnych i wiele więcej.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.