Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Śrubokręty

ZESTAW ŚRUBOKRĘTÓW 8EL KD10908

16.00 zł

Zestaw śrubokrętów 2el KD10160

10.00 zł

WKRĘTAKI 9 szt. ŚRUBOKRĘT MOCNY ZESTAW F92045

34.00 zł

WKRĘTAKI ELEKTRYCZNE IZOLOWANE + SZCZYPCE PREZENT KOMPLET WKRĘTAKI 5+SZCZYPCE4+PRÓBN

108.00 zł

WKRĘTAKI ELEKTRYCZNE 14el Szczypce Nóż PREZENT KOMPLET WKRĘTAKI SZCZYPCE NÓŻ 14EL

143.00 zł

Śrubokręt to popularne określenie narzędzia ręcznego o nazwie wkrętak. Wkrętaki należą do praktycznych narzędzi stosowanych zarówno przez profesjonalne ekipy remontowo – budowlane, jak również przez majsterkowiczów przeprowadzających drobne remonty domowe. Wkrętaki stosowane są do wkręcania i wykręcania wkrętów. Z ich pomocą możecie Państwo szybko i sprawnie skręcić meble, naprawić zepsute okulary czy wyregulować zawiasy w kuchennych szafkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem śrubokrętów dostępnych w narzedziswiat.pl!

Śrubokręty – zastosowanie, rodzaje

Tradycyjny wkrętak jest zbudowany z rękojeści, najczęściej wykonanej z tworzywa sztucznego, i stalowego grotu zakończonego odpowiednio ukształtowaną końcówką dopasowaną do kształtu nacięcia na łbie wkręta. Uwzględniając rozdzaj zakończenia grotu wkrętaka wyróżnia się śrubokręty płaskie, śrubokręty gwiazdkowe, śrubokręty krzyżakowe, a także torx, sześciokątne, kwadratowe i wiele innych.

Istnieje także wiele typów wkrętaków specjalistycznych. Należą do nich np. śrubokręty elektryczne. Narzędzia te z pewnością doceni każdy elektryk mający na co dzień kontakt z prądem elektrycznym. Wkrętaki elektryczne są dodatkowo izolowane, np. poprzez zastosowanie gumowej rękojeści, dzięki czemu stanowią skuteczną izolację przed napięciem sięgającym nawet do 1000V. Śrubokręty elektryczne posiadają różne typy zakończeń grotów i występują w wielu rozmiarach.

Kolejnym niestandardowym typem wkrętaków są wykrętaki przeznaczone do wyciągania zerwanych śrub. Te praktyczne narzędzia umożliwiają usunięcie gwintu zerwanej śruby w sytuacji gdy łeb śruby uległ zerwaniu i nie sposób jej odkręcić.

W zawodach wymagających wyjątkowej dokładności doskonale sprawdzą się wkrętaki precyzyjne. Wykonane z trwałych i odpornych na odkształcenia materiałów śrubokręty precyzyjne pozwalają na wkręcanie i wykręcanie małych wkrętów. Znajdują one zastosowanie w zawodach takich jak jubiler, zegarmistrz czy elektronik. Niektóre typy wkrętaków precyzyjnych wyposażone są w obrotową rękojeść znacznie ułatwiającą pracę.

Wkrętaki – wysoka jakość w przystępnej cenie

W sklepie internetowym narzedziswiat.pl dostępne są śrubokręty o zróżnicowanej długości grotów, dzięki czemu możecie Państwo dobrać model dopasowany do Waszych potrzeb. Oferujemy Państwu wysokiej jakości wkrętaki dostępne pojedynczo, jak również profesjonalne zestawy śrubokrętów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wysokogatunkowe śrubokręty elektryczne, śrubokręty udarowe, zestawy wkrętaków precyzyjnych i wiele więcej.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 60554 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/clients/client0/web1/web/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/FileCache.php on line 254