Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Otwornice

Frez do muru, koronka 3 el. KD10274 KD10274

63.00 zł

Otwornica frez do muru 80mm 3 el. KD10272 KD10272

30.00 zł

OTWORNICA koronka 80mm do muru pod puszki SDS FREZ V03002

-20%
36.78 zł 29.42 zł

WYCINAK otwornica do fliz płytek glazury 30-110mm PSCON-PC-002

141.00 zł

Otwornice, to praktyczne narzędzia przeznaczone do wycinania otworów. Są przydatne w trakcie takich prac jak np. wiercenie otworów wentylacyjnych, otworów pod puszki elektryczne czy gniazdka. Należą do podstawowego wyposażenia zestawu narzędzi każdego profesjonalisty zajmującego się obróbką drewna, np. stolarza. Otwornice umożliwiają wykonanie cięć w takich materiałach jak drewno, glazura, metal, beton czy styropian. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzedziswiat.pl!

Wiertła koronowe, otwornice regulowane

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo między innymi:

  •       Wiertła koronowe dostępne w wielu rozmiarach. Są to akcesoria przeznaczone do pracy z elektronarzędziami, np. z wiertarkami. Oferujemy Państwu wiertła koronowe diamentowe lub takie, których części tnące wykonane są z węglika spiekanego. Stosując wiertła diamentowe bez trudu można wykonać otwór między innymi w marmurze, granicie, ceramice i kamieniu naturalnym. Wiertła o zębach z węglika spiekanego są przeznaczone do wiercenia, np. w betonie, cegle i płytach gipsowych.
  •       Regulowane otwornice do drewna, plastiku i innych miękkich materiałów. Urządzenie przeznaczone jest do pracy z elektronarzędziami. Wykorzystując otwornice nastawne można w prosty sposób wykonać otwór o wymaganej średnicy. Sposób ich działania przypomina rysowanie cyrklem – wiertło umieszcza się w środku wycinanego otworu, a części tnące rozsuwa na odległość odpowiadającą promieniowi wycinanego okręgu.
  •       Regulowane otwornice do glazury. Narzędzia te można zainstalować w standardowym uchwycie wiertarki. Umożliwiają wykonanie otworów o odpowiedniej średnicy w materiałach ceramicznych. Stosuje się je podobnie do regulowanych otwornic do drewna.
  •       Zestawy otwornic wolframowych, przeznaczonych do wykonywania otworów m.in. w glazurze, cegle, płytach wiórowych i tworzywach sztucznych. Na zestaw otwornic koronowych składają się otwornice o różnych średnicach, co umożliwia wykonanie otworu odpowiedniej wielkości.

Otwornice najwyższej jakości tylko w narzedziswiat.pl!

Otwornice dostępne w naszym sklepie internetowym są dedykowane zarówno profesjonalnym ekipom pracującym zawodowo w branży budowlano - wykończeniowej, jak i majsterkowiczom planującym drobne remonty. Znajdziecie Państwo u nas wysokogatunkowe wiertła koronowe, otwornice do drewna, otwornice do glazury i zestawy otwornic. Wysoka jakość, przystępna cena oraz bogaty wybór produktów to cechy charakteryzujące sklep internetowy narzedziswiat.pl!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.