Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Skrobaki

OSTRZA DO ZDZIERAKA struga 34315 2 sztuki Ostrze KOMPLET OSTRZA DO 34315 2SZT

3.00 zł

Skrobaki to narzędzia wykorzystywane przez profesjonalne ekipy budowlano – remontowe, lecz z powodzeniem można z nich korzystać także wykonując prace w przydomowym warsztacie. Jak sama nazwa wskazuje służą do skrobania. Pośród wszystkich typów skrobaków największą popularnością cieszą się skrobaczki do szyb samochodowych. Ten niezawodny gadżet każdego kierowcy pozwala na oczyszczenie szyb auta ze szronu zimą. Nie każdy jednak wie, że skrobak to przede wszystkim podstawowy element wyposażenia każdego majstra realizującego prace remontowo – wykończeniowe. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór skrobaków w przystępnych cenach.

Czym jest skrobak i jak go prawidłowo używać?

Skrobaki to praktyczne narzędzia ręczne przeznaczone do oczyszczania powierzchni. Na rynku szeroko dostępne są różnego typu skrobaki budowlane oraz skrobaczki do szyb samochodowych. Skrobaki budowlane umożliwiają oczyszczenie powierzchni i przygotowanie jej do dalszej obróbki. Stosuje się je np. podczas usuwania starych warstw farb, tapet, klejów, oklein z mebli czy starych fug. Doskonale sprawdzą się także podczas niwelowania nierówności i zabrudzeń. Używanie skrobaków jest naprawdę proste. Wystarczy przyłożyć narzędzie pod kątem 30º do obrabianej powierzchni i z umiarkowanym naciskiem wykonywać ruch posuwisty. Podczas korzystania ze skrobaków koniecznie należy zwrócić uwagę na to czy ich ostrze nie uległo stępieniu. Tylko odpowiednio ostre narzędzie pozwoli na efektywną i komfortową pracę, dlatego należy je regularnie ostrzyć przy użyciu np. osełki.

Skrobak do ścian, fug czy szyb?

W naszym sklepie znajdziecie Państwo specjalistyczne skrobaki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy Państwu wysokogatunkowe skrobaki budowlane, które z powodzeniem można wykorzystać w roli skrobaka do ścian. Umożliwiają one proste usunięcie starych powłok ściennych i odpowiednie przygotowanie powierzchni do dalszych zabiegów.

Znajdziecie u nas także praktyczne skrobaczki do szyb samochodowych. Szron pojawia się na szybach aut gdy tylko temperatura otoczenia spadnie poniżej zera. Korzystając z skrobaczki do szyb dostępnej w naszym sklepie internetowym bez trudu usuniecie Państwo nalot, nie niszcząc szyby Waszego auta.

Skrobaki do fug są cennym narzędziem dla każdego profesjonalisty wykonującego remont. Umożliwiają one usunięcie starych fug, nie niszcząc przy tym struktury kafelków. Dzięki skrobakom do fug w prosty sposób można wymienić starą, kruszącą się fugę na nową, nadając pomieszczeniom świeży wygląd.Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.