Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Przyrządy pomiarowe

MIARA FX 5m /25mm Zwijana ze stopem miary taśma 12 SFX05506-12SZT

121.00 zł

MIARA FX 5m /19mm Zwijana ze stopem miary taśma 12 SFX05505-12SZT

81.00 zł

ŁOM WYGIĘTY 3sztuki WYCIĄGACZ BRECHA ŁAPKA WYTRYCH KOMPLET ŁOMY 3SZT S-LINE

67.65 zł

ŁOM WYGIĘTY 40cm WYCIĄGACZ BRECHA ŁAPKA WYTRYCH S19504

20.79 zł 20.79 zł

Przyrządy pomiarowe są powszechnie stosowane w każdej branży budowlano – remontowej. Umożliwiają one precyzyjne określenie wartości wybranych wymiarów geometrycznych. Urządzenia pomiarowe stanowią także wyposażenie wielu przydomowych skrzynek na narzędzia. Do najpopularniejszych urządzeń pomiarowych zaliczamy miary drewniane, miary zwijane i linijki. Niemal równie często wykorzystuje się specjalistyczne narzędzia pomiarowe, takie jak suwmiarki analogowe i cyfrowe, manometry i kątowniki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą przyrządów pomiarowych dostępnych w sklepie narzedziswiat.pl!

Przyrządy pomiarowe – rodzaje, zastosowanie

Precyzyjne wykonanie pomiarów gwarantuje dokładne i sprawne dobranie rozmiaru elementów potrzebnych na budowie lub w trakcie remontu. Dzięki wysokiej klasy narzędziom pomiarowym możliwe jest określenie wymiarów zarówno bardzo małych komponentów, jak i bardziej okazałych struktur. Kompletując skrzynkę na narzędzia warto pomyśleć o takich przyrządach pomiarowych, jak:

Suwmiarki - umożliwiają precyzyjny pomiar drobnych elementów, takich jak średnice kół zębatych, śrub, rur, grubość przewodów, itp. Popularnie stosuje się suwmiarki analogowe oraz suwmiarki cyfrowe.

Kątowniki i kątomierze - pozwalają na wyznaczenie kąta prostego wszędzie tam gdzie jest to konieczne. Są niezastąpione w trakcie wielu prac stolarskich, ciesielskich i spawalniczych. W zależności od potrzeb, w naszym sklepie znajdziecie kątomierze i kątowniki plastikowe, metalowe i wykonane z tworzyw sztucznych.

Mikrometry, określane także jako mikromierze - specjalistyczne urządzenia pomiarowe pozwalające na przeprowadzenie wyjątkowo precyzyjnych pomiarów. Wykorzystuje się je mierząc grubość drutów i przewodów, średnice gwintów, kół zębatych, itp.

Miary - popularne narzędzia pomiarowe spotykane w skrzynce na narzędzia niemal każdego majsterkowicza. Powszechnie stosuje się miary zwijane i miary składane. Na rynku dostępna jest cała gama różnorakich miar wykonanych z drewna, metalu lub tworzyw sztucznych. Ich długość wynosi najczęściej od jednego do kilku metrów.

Precyzyjne przyrządy pomiarowe w narzedziswiat.pl

Wysokiej jakości urządzenia pomiarowe znajdziecie Państwo w sklepie internetowym narzedziswiat.pl! Oferta naszego sklepu obejmuje drewniane miary składane, kompaktowe miary zwijane i odporne na uszkodzenia miary aluminiowe. Ponadto oferujemy Państwu wysokogatunkowe przyrządy pomiarowe takie jak suwmiarki i mikrometry. Produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzuje wysoka precyzja wykonania oraz przystępna cena. Sprawdź i przekonaj się sam!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.