Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Szczypce

Zestaw szczypiec Segera 6" - 4 szczypce KD10322

36.00 zł

KLUCZE DO RUR NASTAWNE SZCZYPCE ZESTAW 3szt GRATIS KOMPLET KLUCZY 0,5 +1+1,5 cala + NOZE MODECO

112.00 zł

Narzędzie wielofunkcyjne szczypce nożyk 08-16232

32.00 zł

SZCZYPCE MORS MORSE'A ZATRZASKOWE ZESTAW 4sz MORSA KD10338

-20%
44.77 zł 35.82 zł

Szczypce do obcinania ściągania izolacji INOX JX9805

-20%
36.78 zł 29.42 zł

KLUCZ DO RUR NASTAWNY CĘGI SZCZYPCE ZESTAW 4szt OK KOMPLET CĘGI 4SZT SLINE

134.00 zł

KLUCZ DO RUR NASTAWNY CĘGI SZCZYPCE ZESTAW 3szt KOMPLET CEGI 3SZT SLINE

97.00 zł

Szczypce tnące do lin stalowych 200mm 08-17029

76.00 zł

Szczypce do rur PCV 42mm PROFI A 08-17027

43.00 zł

Szczypce z PVC tubebs 42mm 08-17026

30.00 zł

Szczypce to zbiorcza nazwa popularnych narzędzi ręcznych przeznaczonych do chwytania, zgniatania, kształtowania i cięcia różnych elementów. Szczypce są zbudowane z dwóch metalowych części, połączonych ze sobą w sposób podobny do nożyczek. Rękojeść szczypiec często wykonana jest z tworzywa sztucznego lub gumy, tak by zapewnić komfort pracy i zabezpieczyć przez wyślizgiwaniem się narzędzia. Szczypce służą do manipulowania elementem, lecz także do zdejmowania izolacji z przewodów elektrycznych. Popularnie stosuje się wiele różnych typów szczypiec różniących się kształtem oraz przeznaczeniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą szczypiec dostępną w sklepie internetowym narzedziswiat.pl!

Szczypce – rodzaje, zastosowanie

Szczypce Morse’a często stosowane są w mechanice samochodowej i hydraulice. W ofercie naszego sklepu dostępne są także mosiężne szczypce spawalnicze. Szczypce Morse’a wyposażone w szczęki o rozmaitych kształtach. Tym co je wyróżnia spośród reszty szczypiec jest mechanizm zapadkowy zapewniający stały nacisk na elemencie.

Szczypce do ściągania izolacji umożliwiają szybkie, łatwe i bezpieczne zdejmowanie osłon z przewodów elektrycznych. Część szczypiec tego typu jest posiada funkcję zaciskarki do tulejek.

Szczypce tnące do lin stalowych i prętów są wyposażone w precyzyjne ostrza umożliwiające przecinanie twardych materiałów. Szczypce do drutu z powodzeniem można wykorzystywać także do cięcia przewodów.

Obcęgi to popularne szczypce stosowane m.in. do usuwanie gwoździ i przecinania drutów. Wykorzystuje się je także do przytrzymywania obrabianych elementów. Stosowane są w stolarstwie, ciesielstwie i dekarstwie, natomiast małe obcęgi, określane jako obciążki wykorzystuje się w pracach precyzyjnych.

Szczypce Segera dedykowane są fachowcom pracującym w przemyśle i motoryzacji. Stosuje się je do montażu pierścieni Segera, które zabezpieczają elementy maszyn przed przesunięciem osiowym.

Szczypce uniwersalne i specjalistyczne

Szczypce należą do najpopularniejszych narzędzi ręcznych. Stosują je zarówno profesjonalne ekipy remontowo – budowlane, jak i majsterkowicze przeprowadzający drobne remonty domowe. Oferta naszego sklepu obejmuje zarówno szczypce proste, jak i wygięte. Oferujemy Państwu szczypce okrągłe i płaskie, szczypce dostępne pojedynczo, jak i zestawy szczypiec. Znajdziecie u nas także szczypce specjalistyczne, np. szczypce do ściągania izolacji, szczypce Morse’a i szczypce Segera. Zapraszamy!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.