Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Klucze warsztatowe

Klucz stopniowy do śrubunków YATO YT-03316 YT-03316

30.00 zł

Grzechotka 1/2 cala teleskopowa KD10325 KD10325

55.00 zł

Klucze płasko-oczkowe płachta 17el 6-22mm KD10933

118.00 zł

Klucze warsztatowe to funkcjonalne narzędzia ręczne, które można znaleźć niemal w każdym warsztacie czy garażu. Wykorzystuje się je do dokręcania i odkręcania śrub i nakrętek. Klucze warsztatowe wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów w warsztatach samochodowych i mechanicznych, jak również przez majsterkowiczów hobbystycznie podejmujących się drobnych napraw w gospodarstwach domowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem kluczy warsztatowych dostępnych w sklepie internetowym narzedziswiat.pl!

Rodzaje kluczy warsztatowych

Klucze warsztatowe należą do najpopularniejszych narzędzi ręcznych. Kompletując narzędzia warsztatowe warto wyposażyć się w profesjonalne zestaw kluczy warsztatowych, zawierający różne rozmiary i rodzaje kluczy. Szczególną uwagę warto zwrócić na:

Klucze nasadowe – popularny typ kluczy warsztatowych. Są one zbudowane z trzpienia i nasadki. Powszechnie stosuje się klucze nasadowe z trzpieniem fajkowym, sztorcowym i w kształcie litery T. Dużym powodzeniem cieszy się także klucz grzechotka, za pomocą którego można dokręcać/odkręcać śrubę lub nakrętkę bez konieczności zmiany położenia ręki względem śruby. Jednym z rodzajów kluczy nasadowych są także klucze rurkowe.

Klucze płaskie – powszechnie spotykany typ klucza z sześciokątnym łbem. Często występują w połączeniu z kluczem oczkowym, także z grzechotką.

Klucze dynamometryczne – funkcjonalne narzędzie warsztatowe, umożliwiające dokręcanie śrub z odpowiednią siłą, dzięki czemu ryzyko zerwania łba śruby jest niewielkie.

Klucze nastawne – klucze o regulowanym rozstawie szczęk, za pomocą których można dokręcać/odkręcać śruby o różnej wielkości. Jednym z najpopularniejszych rodzajów kluczy nastawnych jest klucz żabka.

Klucze warsztatowe w narzedziswiat.pl

W sklapie internetowym narzedziswiat.pl znajdziecie Państwo wysokiej jakości klucze warsztatowe w konkurencyjnych cenach. Oferujemy Państwu zarówno klucze dostępne pojedynczo, jak i praktyczne komplety kluczy warsztatowych. Bogaty asortyment narzedziswiat.pl obejmuje klucze płaskie, klucze nasadowe, klucze żabka oraz imbusy. Oferujemy Państwu także wysokogatunkowe klucze do szlifierki kątowej, klucze do kół auta, klucze rurkowe i klucze hydrauliczne. Wartą uwagi jest także oferta grzechotek i kluczy dynamometrycznych dostępnych w narzedziswiat.pl. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.