Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Klucze nasadowe

ZESTAW KOMPLET KLUCZE PŁASKO OCZKOWE 12 SZT 6-22mm KD10931

-20%
55.35 zł 44.28 zł

Komplet Kluczy Klucze oczkowe 6-32mm 10el. Odgięte KD10929

-20%
57.56 zł 46.05 zł

Adapter 1/4 08-18610

39.00 zł

Klucze warsztatowe, w tym nasadowe, są powszechnie stosowane w wielu profesjonalnych warsztatach usługowych. Nierzadko są również uzupełnieniem przydomowej skrzynki na narzędzia. Klucze nasadowe popularnie wykorzystuje się w budownictwie, motoryzacji, przemyśle elektrycznym i elektromaszynowym oraz podczas wykańczania wnętrz. Niestandardowe modele kluczy nasadowych stosuje się w branży muzycznej do strojenia fortepianów, a także w pociągach do blokowania okien. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem kluczy nasadowych dostępnych w sklepie internetowym narzedziswiat.pl!

Klucz nasadowy – budowa, zastosowanie

Popularnie stosuje się różnorakie rodzaje kluczy warsztatowych. Jednymi z najczęściej stosowanych modeli są klucze nasadowe. Powszechnie wykorzystuje się je podczas dokręcania i odkręcania śrub i nakrętek oraz obracania trzpieni.

Klucze nasadowe zbudowane są z dwóch elementów – trzpienia i nasadki. Powszechnie stosuje się trzpienie w kształcie litery T, w kształcie fajki lub trzpienie sztorcowe. Niekiedy warto jednak wykorzystać grzechotkę. Jest to rodzaj klucza, który umożliwia swobodne dokręcanie/odkręcanie śrub i nakrętek bez konieczności zmiany położenia narzędzia względem śruby. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie w miejscach o ograniczonej dostępności.

Nasadki to małe elementy z zazwyczaj sześciokątnym otworem, w którym umieszcza się dokęcaną śrubę lub nakrętkę. Nasadki wykonane są w wielu rozmiarach dopasowanych do wielkości dokręcanej nakrętki lub śruby. Kompletując zestaw narzędzi warsztatowych warto zainwestować w profesjonalny komplet kluczy nasadowych, wyposażony w nasadki w wielu rozmiarach. Takie rozwiązanie jest gwarancją udanej pracy, bez obawy, że zabraknie wymaganego rozmiaru klucza.

Klucze nasadowe w narzedziswiat.pl

W sklepie internetowym narzedziswiat.pl znajdziecie Państwo wysokiej jakości klucze nasadowe w konkurencyjnych cenach. Oferta naszego sklepu obejmuje także nasadki, dostępne pojedynczo lub w praktycznych zestawach. Co więcej znajdziecie u nas wysokogatunkowe adaptery śrubowe, znacząco poprawiające komfort i czas pracy. Szeroka gama produktów dostępnych w naszym sklepie obejmuje także klucze grzechotki, klucze rurkowe i profesjonalne zestawy kluczy nasadowych. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.