Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Ochrona głowy i twarzy

OKULARY OCHRONNE Przeźroczyste robocze Odporne MOC 07-OKULARY GUSTAVO

5.00 zł

OKULARY OCHRONNE robocze Budowlane MOCNE Odporne 07-OKULARY RICARDO

5.00 zł

SŁUCHAWKI OCHRONNE OCHRONNIKI SŁUCHU WYGŁUSZENIE SŁUCHAWKI OSY

15.00 zł

Półmaska filtrująca maska FFP3 D EN149 antysmogowa HURT 07-PÓŁMASKA FILTRUJĄCA FFP3

68.00 zł

KOMBINEZON LAKELAND COVERALL SUPER B STYLE NOWY r. XXL 07-KOMBINEZON LAKELAND COVERALL XXL

146.00 zł

MASKA BAWEŁNIANA NA TWARZ nos usta SPACER BIEGANIA 07-MASKA BIAŁA oeko płaska

11.00 zł

KOMBINEZON LAKELAND COVERALL SUPER B STYLE NOWY r. M 07-KOMBINEZON LAKELAND COVERALL M

146.00 zł

KOMBINEZON LAKELAND COVERALL SUPER B STYLE NOWY r. XXXL 07-KOMBINEZON LAKELAND COVERALL 3XL

146.00 zł

KOMBINEZON LAKELAND COVERALL SUPER B STYLE NOWY r. L 07-KOMBINEZON LAKELAND COVERALL L

146.00 zł

MASKA OCHRONNA BAWEŁNIANA NA TWARZ wielorazowa na zewnątrz smog MASKA BAWEŁNIANA BIAŁA oeko

11.00 zł

ZESTAW MASKA BAWEŁNIANA OSŁANIAJĄCA MASECZKA+ŻEL ANTYBAKTERYJNY 07-MASKA BAWEŁNIANA+ŻEL LABO

30.00 zł

Półmaska filtrująca FFP3 D EN149 antysmogowa HURT 07-PÓŁMASKA FILTRUJĄCA FFP3

68.00 zł

MASECZKA PRZECIWWIRUSOWA 3W. NIEBIESKA CERTYFIKOWANA 07-MASECZKA PRZECIWWIRUS NIEB

1.00 zł

OKULARY OCHRONNE robocze Budowlane MOCNE TRWAŁE 07-OKULARY RESISTE

20.00 zł

OKULARY OCHRONNE Robocze budowlane CZARNA RAMKA S50552

-5%
13.00 zł 12.35 zł

OKULARY OCHRONNE REGULOWANE robocze lekkie 07-OKULARY RESISTE

-5%
13.00 zł 12.35 zł

Nic tak nie poprawia komfortu pracy, jak poczucie bezpieczeństwa. Zapewniając pracownikom najwyższej jakości narzędzia oraz produkty do ochrony głowy i twarzy, zakłady pracy są w stanie utrzymać bezpieczny poziom pracy na różnych stanowiskach.

Zapoznaj się z naszą ofertą osobistej ochrony, która obejmuję gamę produktów takich jak: okulary ochronne, słuchawki ochronne, gogle ochronne, kaski i maseczki ochronne. Szeroką gamę specjalistycznych produktów znajdziesz w naszym sklepie BHP.

Okulary ochronne zapewniające 100% widoczności

Pracownicy w wielu różnych zawodach i środowiskach potrzebują dobrej jakości ochrony oczu, na której mogą polegać. Okulary ochronne są ważną częścią zapewniania bezpieczeństwa na miejscu, zapewniając ochronę oczu przed zanieczyszczeniami, brudem i kurzem

Aby pomóc pracownikom zakładów, jak i urodzonym majsterkowiczom w uzyskaniu odpowiednich okularów ochronnych i gogli do wykonywanej pracy, w naszym sklepie oferujemy najlepszej jakości okulary ochronne.  Wszystkie okulary są dostępne w atrakcyjnych cenach, ale co więcej, możesz być bezpieczny, wiedząc, że spełniają one również odpowiednie normy i atesty bezpieczeństwa (w Unii Europejskiej CE EN, EN 166, EN166-1F).

Słuchawki ochronne - abyś słyszał na co dzień

Czy martwisz się niekorzystnym wpływem pracy w głośnym otoczeniu na słuch? Słuch jest jedną z najbardziej wrażliwych narządów zmysłu. Dlatego tak ważne jest, aby chronić go przed uszkodzeniem. Słuchawki ochronne zabezpieczają uszy przed nadmiernym hałasem, czy stycznością z niebezpiecznymi substancjami dostającymi się do przewodu słuchowego. 

Właśnie z tego powodu dostarczamy pracownikom środki ochrony słuchu w ramach naszej kompleksowej oferty środków ochrony indywidualnej. Słuchawki ochronne w naszym sklepie są zgodne z wymogami BHP, a wszystkie produkty zostały przetestowane pod kątem ochrony pracowników.

Gogle ochronne jako dodatkowa ochrona oczu

Specyfikacje bezpieczeństwa mają różne stopnie ochrony, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze pary gogli ochronnych. Poziom ochrony przed promieniowaniem UV może być również ważnym czynnikiem podczas pracy na zewnątrz. Gogle ochronne są wygodną opcją dla tych, którzy już noszą okulary, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa oczu.

Ponieważ oczy pracownika są stale i najczęściej narażone na obrażenia ciała na skutek uderzeń, odpowiednia ochrona oczu jest absolutną koniecznością. Chroń swój już dziś, wybierając odpowiednie gogle ochronne i akcesoria do okularów odpowiednie dla środowiska pracy. 

Kask ochronny, czyli kask, który może uratować życie

Ochronne nakrycie głowy jest koniecznością podczas pracy, w której pracownicy narażeni są na potencjalne zagrożenie w postaci spadających przedmiotów. Kask ochronny służy zapewnieniu poziomu bezpieczeństwa podczas pracy na wysokościach, na budowie, na kopalni odkrywkowej i wszędzie, gdzie kask może uratować Twoje zdrowie i życie.

Kask stanowi podstawowe zabezpieczenie górnej części głowy przed uderzeniami i stłuczeniami. Wewnątrz, kask ochronny posiada miękką gąbkę amortyzującą owe uderzenia. Wierzchnia część kasku wykonana z polietylenu z łatwo regulowanym rozmiarem.

Maseczki na twarz i półmaski - niezbędne w każdej branży

Utrzymywanie czystości płuc i fal powietrznych ma kluczowe znaczenie dla zdrowia. Jeśli pracujesz w środowisku, w którym ochrona dróg oddechowych jest niezbędna - sprawdź naszą ofertę maseczek ochronnych na twarz. Nasze produkty zapewniają ochronę dróg oddechowych w wielu miejscach pracy i doskonale łączą się z pozostałymi akcesoriami - okularami ochronnymi i słuchawkami ochronnymi.

Maski ochronne, choć dedykowane głównie personelowi medycznemu, znajdują swoje zastosowanie w innych branżach. Kosmetyczki, tatuażyści, piercerzy oraz inni przedstawiciele zawodów używają maseczki na twarz, która chroni przed rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów, bakterii i zarazków wywołujących choroby (np. grypę, przeziębienie, ospę, COVID-19) przenoszonych drogą kropelkową. Wygodne maseczki przeciwwirusowe posiadają wygodne gumki zakładane na uszy. Przepuszczają powietrze, dzięki czemu poprawiają poczucie komfortu podczas noszenia.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.