Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 300 zł
608-378-876, 882-017-338
złóż zamówienie telefoniczne
Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Napisz!
biuro@narzedziswiat.pl

Miary

Miara zwijana 50 m PCV taśma miernicza C1350

26.00 zł

MIARA FX 5m /25mm Zwijana ze stopem miary taśma 12 SFX05506-12SZT

121.00 zł

MIARA FX 5m /19mm Zwijana ze stopem miary taśma 12 SFX05505-12SZT

81.00 zł

MIARA FX 3m /19mm Zwijana ze stopem miary taśma 12 SFX05503-12SZT

69.00 zł

MIARA ZWIJANA 5m x 19mm ZE STOPEM TAŚMA 12 SZTUK KOMPLET MIAR 11207 12SZT

106.00 zł

MIARA ZWIJANA STALOWA miarka 3m /16mm MAGNES 12szt KOMPLET MIAR MAGNES 3M ANGER 12SZT

113.00 zł

W naszym sklepie doskonale wiemy, że realizacja różnych zadań wymaga odmiennych rozwiązań. Dlatego też oferujemy Państwu szeroki wybór wysokogatunkowych i precyzyjnych miarek w przystępnych cenach. 

Miary na miarę Twoich potrzeb!

Nierzadko zdarza się, że realizacja pracy wymaga wykorzystania nawet kilku rodzajów miar. Szeroki asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje miarki różnej długości wykonane z różnorodnych materiałów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo zarówno miarki niezbędne w warsztacie czy na terenie budowy, jak i takie, które z powodzeniem możecie wykorzystać w swoim gospodarstwie domowym.

Miara drewniana czy taśma pomiarowa?

Bogata oferta sklepu internetowego narzedziswiat.pl obejmuje następujące typy miar i urządzeń pomiarowych:

  •       Miary drewniane – są niezbędnym elementem wyposażenia każdej skrzynki na narzędzia. Są to miary składane, wykonane z wysokiej jakości drewna. Cechuje je wyjątkowa trwałość i odporność na starzenie. W naszym sklepie znajdą Państwo miary drewniane 2m, 1m i 3m.
  •       Miarki plastikowe, miarki ze stali nierdzewnej i miarki aluminiowe – miary wykonane z materiałów odpornych na niekorzystne warunki zewnętrzne, tak by wydłużyć ich żywotność. Doskonale spełnią swoją funkcję zarówno na budowie, jak i w ogrodzie. Asortyment naszego sklepu obejmuje miary składane (1m, 2m, 3m) oraz nieskładane (300mm, 400mm, 600mm, 1m).
  •       Taśmy pomiarowe – poręczne urządzenia pomiarowe, które dzięki swym niewielkim rozmiarom znajdą uznanie każdego fachowca. Cenną funkcją tego typu miarki jest przycisk STOP pozwalający na blokadę taśmy w ustalonej pozycji.
  •       Suwmiarki – w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno suwmiarki analogowe, jak i cyfrowe. Są to przyrządy umożliwiające wysokiej dokładności pomiar. Suwmiarki cyfrowe wyposażone są w wyświetlacz LCD poprawiający czytelność odczytu.
  •       Mikromierze – są to przyrządy pozwalające na wykonanie precyzyjnego pomiaru takich elementów jak np. średnica drutu czy koła zębatego.
  •       Taśmy z włókna szklanego – taśmy dostępne w naszym sklepie cechuje wysoka precyzja i jakość wykonania, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia uderzeniowe.
  •       Miary teleskopowe – miarki przeznaczone do pomiaru wnęk. Urządzenia są wyposażone w libelki, aby pomiar był jeszcze dokładniejszy.
  •       Sznurki i piony murarskie, sznurki traserskie – każdy fachowiec doceni użyteczność tych elementów na budowie. Spełnią swoją funkcję w trakcie wyznaczania pionu oraz prostych linii na ścianie lub innym podłożu.Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy -5% na zakupy.
Kod rabatowy otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.